Pro zlepšení fyzického těla


Navštívit lékaře, když si to situace vyžaduje, je správné. Ale už jste asi zjistili (stejně, jako já před léty), že to chce ještě něco více. Máte pravdu. Nejsem lékař, ale přes dvacet let se přesvědčuji o tom, že přes všechnu tu pomoc z vnějšku jsme my tím, kdo svým vnitřním nastavením, svými postoji a činy rozhoduje, často nevědomě, o kvalitě svého života i účinnosti případné medikační léčby.


Jak vám mohu  pomoci:


Terapie, poradna

individuální přístup

Kurzy,

ve kterých předávám metody a schopnosti samoléčení

Soubor cviků na páteř a klouby
video

Nutriceutika a kosmeceutika

Wellu

Nutriceutika a kosmeceutika s prokázanými účinky.
Jsem certifikovaná výživová poradkyně a partnerka společnosti Wellu. Poradím Vám.

 

Terapie jadeitovým termolehátkem Ceragem
(v Ústí nad Labem)

Pravidelné cvičení v Ústí nad Labem

jóga - zdravotní cvičení

Poradím s výběrem
a dodám přípravky EPAM

Jsem certifikovaná poradkyně pro výživu a jsem vyškolena výrobcem - firmou EPAM.

 

                  Zavolejte mi. Tel.: 777 285 488

Osobní zkušenosti klientů:

Milá Ivo. chtěla jsem se s Tebou podělit o jistý výsledek Tvého cvičení. Před lety jsem měla jít na operaci krční páteře, měla jsem výrůstky. Teď jsem byla (v jiné souvislosti) na magnetické rezonanci a ejhle krční páteř je OK. Cvičím skoro denně cviky na krční páteř.

JUDr. Renata Zlámalovádůchodkyně

Ach Ivuško, opět jsi to Ty, která mi pomohla. Po mozkové příhodě a Tvé pomoci s pohyblivostí jsem už psala. Přetrvávala nespolehlivost nohy. Po různých pobytech v rehabiltačních zařízení , a běhání od čerta k ďáblu , mne neustále svazoval pocit jakoby napnuté šňůry v noze. Bránilo mi to ve spolehlivé chůzi. Až nyní po Tvém jedinečném způsobu léčby se noha uvolnila a já se mohu na mou nožku spolehnout. Už zase "skáču přes kaluže" Díky.

Ludmila Buriánovádůchodkyně

Dobrý den paní Kukačková, chtěla bych Vam poděkovat nejen za poslaní DVD,ale také za natočení Vašeho videa. Cvičení je opravdu zázračné..citím, že pro posunuté obratle, různě zablokovaná zada, ochablé zadové svalstvo je to pravé ořechové. I po prvním cvičení cítím, že se mi záda sama rovnají a že zase stojím jako člověk vzpřímený a né jako člověk neandrtálský :).Věřím, že pravidelným cvičením se zbavím letitých problémů se zablokovanými zády v klidu domova, a že ušetřím nemalé peníze za fyzioterapy a maséry. S úctou, s pozdravem a s díky za všechny, kterym Vase video pomohlo a pomůže..

R. H.

Terapie individuální kvantová: Milá Ivanko, ráda bych Ti touto cestou poděkovala. To, o čem budu psát, je choulostivé téma pro všechny ženy, které tímto problémem trpí. Pálení, svědění, výtoky atd….. ženských pohlavních orgánů, trpí jimi mnoho žen. Zbavení těchto problémů jsem i já vnímala jako velký problém a bludný kruh, něco neřešitelného. Mnoho let jsem zkoušela spoustu způsobů léčby. Snaha pomoci si alternativní léčbou i léčbou gynekologem byla marná. Teprve po sezení s Tebou mi došlo, že je zapotřebí nejen chemikálií, bylinných vložek atd…,ale je třeba mého vědomého přístupu. Uvědomila jsem si, že je potřeba v první řadě nebát se tento problém přiznat a svěřit někomu jako jsi Ty. Tvá terapie přinesla po několika letech úsilí úlevu. Konečně si mohu život užívat jako zdravá žena. Proto si tohle nemohu nechat pro sebe a byla bych velice ráda, kdyby to pomohlo i jiným ženám. S pozdravem a přáním další spolupráce s Tebou.

Pavlínazdravotnice

Dobrý den / Ahoj, máte atopický ekzém nebo astma? Já už ne!! A to díky Ivě Kukačkové. Moc mi pomohla najít cestu k uzdravení. Jednak mě naučila spoustu technik, které mohu využívat k uzdravování a také mi otevřela cestu k jinému smýšlení. Je to bezva věc, umět si pomoci sám J Díky Ivčo.

Martina U.Pedagožka

Ahoj Ivo, říkala jsem si, že asi ráda získáš zpětnou vazbu ohledně léčení. Tak hlásím, že po tvé terapii ohledně alergie na ovoce už ten problém nemám a můžu jíst všechny druhy, které mi před léčením vadily.

Monika Slavíkováfinanční poradkyně

Další osobní zkušenosti mých klientů i studentů najdete ZDE.

Poradím vám

Poradím s výběrem i zodpovím vaše dotazy. Zavolejte mi na tel. 777 285 488, napište e-mail: ivakukackova@ivakukackova.cz, nebo svůj dotaz napište do formuláře níže a zavolám vám zpět:

Správcem Vašich osobních údajů je Iva Kukačková. Budu zpracovávat výše uvedené údaje, které budou sloužit k vyřízení Vašeho dotazu, nejdéle po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy a v souladu s nimi. Vy jako Subjekt údajů odesláním svých údajů prohlašujete, že jste se řádně seznámil se způsobem zpracování a ochraně osobních údajů, vyjadřujete s nimi souhlas, seznámil jste se se svými právy, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Se zásadami ochrany Vašich osobních údajů se seznamte ZDE