Vědomé cvičení

ke zdraví těla a duše


Je cvičení spojené s energetickým samoléčením, omlazuje vnitřní orgány vč. páteře, zklidňuje mysl a podporuje duchovní růst.


soubor cviků na páteř a klouby

Při vědomém cvičení využívám:

- súfijskou jógu, která byla dříve pro své účinky utajována, sloužila jen císaři- emírovi, jeho rodině a kněžím. Díky praktikování této jógy, žili vládci déle než lidé, kteří k ní neměli přístup. Z této pozice "nadčlověka" se jim lépe vládlo. Vyzrazení se trestalo smrtí.

- pochopení získaná 20 ti letou praxí a seberozvojem

- zkušenosti z terapeutické praxe emočním nacítěním se na vnitřní orgány a buňky

- cvičence energeticky podporuji, otevírám a harmonizuji (používám energie bezpodmínečné lásky, která působí vždy pro nejvyšší dobro).

- vysvětlení je v kvantové fyzice


Jsem cvičitelka zdravotní tělesné výchovy. Vzdělání má akreditaci u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.


Zjištění kvantových fyziků, že myšlenky ovlivňují realitu, dalo vznik nové kvantové biologii. Ta vysvětluje, jak myšlenky a pocity ovlivňují zdraví člověka na úrovni buněk a DNA. Změna energie v prostředí organismu
a změna myšlenkových návyků vede ke zlepšení zdraví nebo dokonce k nastolení úplného zdraví.

Vědomé cvičení je jedinečnou a snadno proveditelnou metodou, která přeměňuje energie v orgánech,
v buňkách.  Vědomý pohyb těla spojený s vědomým záměrem činí změnu rychlejší a snadnější.

Doporučuji se i seznámit s metodami vědomého tvoření vlastní reality, které vyučuji v mých kurzech.

Ruští vědci prokázali,
že DNA lze měnit slovy
a frekvencemi.
Více se dočtete ZDE

Bruce Lipton, Ph.D.
Geny neřídí naše zdraví.
Co je tedy příčinou nemocí dle nové biologie?
Klikněte ZDE

Dr. Masaru Emoto:
Svůj život utváříme tím, jak myslíme, jak mluvíme,
jaký zaujímáme postoj.
Více  ZDE

Co cvičíme:

cviky na pánevní dno
mentální působení na vnitřní orgány
oční cviky
metoda na odstranění bradavic, strií a jizev

Reference

Milá Ivo. chtěla jsem se s Tebou podělit o jistý výsledek Tvého cvičení. Před lety jsem měla jít na operaci krční páteře, měla jsem výrůstky. Teď jsem byla (v jiné souvislosti) na magnetické rezonanci a ejhle krční páteř je OK. Cvičím skoro denně cviky na krční páteř.

JUDr. Renata Zlámalovádůchodkyně

Ivuško, opět jsi to Ty, která mi pomohla. Po mozkové příhodě a Tvé pomoci s pohyblivostí jsem už psala. Přetrvávala nespolehlivost nohy. Po různých pobytech v rehabiltačních zařízení , a běhání od čerta k ďáblu , mne neustále svazoval pocit jakoby napnuté šňůry v noze. Bránilo mi to ve spolehlivé chůzi. Až nyní po Tvém jedinečném způsobu samoléčby se noha uvolnila a já se mohu na mou nožku spolehnout. Už zase "skáču přes kaluže" Díky. Mamka

Ludmila Buriánovádůchodkyně

Dobrý den paní Kukačková, chtěla bych Vam poděkovat nejen za poslaní DVD,ale také za natočení Vašeho videa. Cvičení je opravdu zázračné..citím, že pro posunuté obratle, různě zablokovaná zada, ochablé zadové svalstvo je to pravé ořechové. I po prvním cvičení cítím, že se mi záda sama rovnají a že zase stojím jako člověk vzpřímený a né jako člověk neandrtálský :).Věřím, že pravidelným cvičením se zbavím letitých problémů se zablokovanými zády v klidu domova, a že ušetřím nemalé peníze za fyzioterapy a maséry. S úctou, s pozdravem a s díky za všechny, kterym Vase video pomohlo a pomůže.

R. H.

Letos (r. 2017) jsem se zúčastnila jógy u moře. Bylo to mé první setkání s jógou vůbec a jsem nadšená. Schválně jsem s hodnocením čekala 14 dní, abych zjistila, jak jsem na tom s bolestmi páteře , které mně sužovaly po 16 let, a které mi na kurzu už po dvou dnech cvičení zmizely! Vítězoslavně volám NEBOLÍ, NEBOLÍ….. je to nádhera, po probuzení vyskočit z postele , rozhýbat se a zjistit, že vás nic nebolí! Totéž si průběžně uvědomovat během dne. Před 9 lety jsem měla požádáno o invalidní důchod ( chtěli mi dát částečný na pohybový aparát). Když to vezmu od A, tak to bylo artróza, astma….až po revma a žaludeční vředy. Cítila jsem se na to ještě mladá, tak jsem nerezignovala a začala něco dělat. Nastoupila do práce, naštěstí v kanceláři. Hledala, studovala, četla knihy o zdravé výživě apod., snažila se cvičit a výsledky nic moc, jen jsem udržovala setrvalý stav. Pořádně jsem se do toho obula až před rokem a půl, upravila stravu směrem k převážně syrové stravě, uživám zelené doplňky stravy, shodila 10 kg sádlíčka, v létě jsem užívala velkou dávku želatiny. Pohybu jsem měla dost, zvládla jsem práci na zahradě a ve vinohradě. Jezdila na kole ( ale to omezuju, příliš velké otřesy, chtělo by to nějaký speciální bicykl) i pěšky chodila, ale bolest jsem cítila pořád. Na józe u moře jsem poznala jsem nové věci, nové super lidi, ráda vzpomínám a všechny srdečně zdravím. S úctou

Olga Čechová

Dobrý den/Ahoj. Ráda bych se s vámi podělila o svou zkušenost s kurzem „Sufijská jóga – komplex cviků pro páteř“. Tento kurz Ivči Kukačkové navštěvuji již pátým rokem. Hned po několika prvních lekcích se hybnost mé krční páteře zlepšila natolik, že se nemusím otáčet celá, ale postačí otočit hlavou, ale hlavně se celkový stav mé páteře zlepšil natolik, že jsem si vysloužila pochvalu masérky a na masáže už docházím pouze z frajeřiny a pro ty slastné okamžiky, kdy se nechávám opečovávat. Ivčin kurz tak mohu doporučit každému, kdo hledá uvolnění a chce se cítit lehce a svěže.

Radmilaúřednice

Další reference naleznete ZDE

Časté dotazy

Nikdy jsem jógu necvičil, zvládnu to?Ano. Nejsou třeba žádné předchozí zkušenosti nebo dovednosti.
Zdravotní stav mi neumožňuje cvičit jógu. Zvládnu to?Tento druh cvičení se zcela liší od jógy, která je u nás známá.  Často přicházejí lidé, kteří jiný druh jógy nezvládají. Ve výjimečných stavech se dá cvičit i v sedě. Partie, které nezvládnou pohyb, jsou opečovávány v představě. Organismus na ni reaguje.
Neumím meditovat, nevadí to?Nevadí. Organismus reaguje na Vaše záměry.
Máte jiný dotaz?Zavolejte mi. Tel.: 777 285 488.

Ve vědomém cvičení si každý podle svého zaměření najde to své, někomu praktikování přinese zlepšení fyzického zdraví, jiný zklidní i svoji psychiku a dalšímu přinese duchovní posun.


Pořádám pravidelná cvičení v Ústí nad Labem, jógu u moře v Chorvatsku, vědomé cvičení je součásí i kurzu "Klíče k životu"  a některých dalších kurzů. Natočila jsem video souboru cviků na páteř.