Terapie

Jde o energetické léčení a poradnu. Dělám to, co je v danou chvíli potřeba, vedena přítomným okamžikem se záměrem pro vaše nejvyšší dobro.

Lidé se mě občas ptají, jak se jmenuje metoda, kterou používám? Chtějí pojmenování, "škatulkování". Tak nepracuji. Každý člověk je jedinečný a vyžaduje jedinečný přístup
a postup.  Řídím se intuicí a využívám všech získaných dovedností.

Z nevědomí vyzvedneme na vědomí to, co ve vás touží být v daný okamžik uzdraveno.  To vyléčíme společně, nebo já sama. Nevědomí ovlivňuje člověka z 97 %, proto řešení některých  životních  záležitostí člověka stojí hodně sil a času. Někdy ani celý život nestačí. Moje terapeutická pomoc ušetří čas i životní energii, abyste obojí mohli využít k vytváření svého lepšího žití. Někomu postačí jedna terapie, jiný jich potřebuje více.

Dostanete, kromě energetického léčení, vysvětlení potřebné pro současnost a také praktické, snadno proveditelné metody ( vybírám opět vedena přítomným okamžikem z celé řady metod tu, která je v danou chvíli pro vás nejvhodnější) pro zkvalitnění svého života. Neboť každý jsme svojí pravdou a cestou a tedy jen na člověku samém záleží, jaká ta cesta bude, zda v roli oběti nebo jeho pravdou bude tvoření lepšího života...

 

Léčení energetické zátěže z minulosti, pochopení současnosti

a praktické metody pro váš další život -

je to, co při terapii dostanete.

 

Terapie je vhodná při jakých koliv problémech - fyzických, psychických, vztahových, pracovních...

Terapie nenahrazuje lékařskou péči.

Cena:

Terapie a poradna  v délce 
60 min.  stojí  1.500 Kč.
Pokud se terapie protáhne na 90 - 120 min., poprosím vás o 1.700 Kč.

Celodenní od 10,00 hod. do 16,00 hod.
s hodinovou přestávkou na oběd 3.250 Kč

Kde:

V Ústí nad Labem, mapa a dopravní spojení  ZDE,,

Skype, Whats App nebo telefonicky. Kontakt ZDE


Osobní zkušenosti některých klientů:

Milá Ivanko, ráda bych Ti touto cestou poděkovala. To, o čem budu psát, je choulostivé téma pro všechny ženy, které tímto problémem trpí. Pálení, svědění, výtoky atd….. ženských pohlavních orgánů, trpí jimi mnoho žen. Zbavení těchto problémů jsem i já vnímala jako velký problém a bludný kruh, něco neřešitelného. Mnoho let jsem zkoušela spoustu způsobů léčby. Snaha pomoci si alternativní léčbou i léčbou gynekologem byla marná. Teprve po sezení s Tebou mi došlo, že je třeba mého vědomého přístupu. Uvědomila jsem si, že je potřeba v první řadě nebát se tento problém přiznat a svěřit někomu jako jsi Ty. Tvá terapie přinesla po několika letech úsilí úlevu. Konečně si mohu život užívat jako zdravá žena. Proto si tohle nemohu nechat pro sebe a byla bych velice ráda, kdyby to pomohlo i jiným ženám. S pozdravem a přáním další spolupráce s Tebou.

Pavlínazdravotní sestra

Pěkný večer, Ivo. Chtěl bych ti ze srdce moc a moc poděkovat za odblokování a za vše, co jsem se naučil. Měl jsem nízké sebevědomí, pocity, že nic neumím a nic nezvládnu. Po tvé terapii se začalo k mému úžasu vše měnit. Dnes vím, že není nic, co by bylo nemožné. Zvládám mnoho věcí, o kterých jsem si myslel, že nikdy nemůžu dát. Je mi fajn. Nedá se to slovy popsat. Zjistil jsem, že život je hrozně fajn a má mnoho nevídaných možností, které má každý člověk, když chce. Za vše moc děkuji a na další rozvoj se těší

Marektechnik

Dobrý den / Ahoj, máte atopický ekzém nebo astma? Já už ne!! A to díky Ivě Kukačkové. Moc mi pomohla najít cestu k uzdravení. Jednak mě naučila spoustu technik, které mohu využívat k uzdravování a také mi otevřela cestu k jinému smýšlení. Je to bezva věc, umět si pomoci sám J Díky Ivčo.

Martinapedagožka

Ahoj Ivo, říkala jsem si, že asi ráda získáš zpětnou vazbu ohledně léčení. Tak hlásím, že po tvé terapii (terapie JIH poznámka Ivy K.) ohledně alergie na ovoce už ten problém nemám a můžu jíst všechny druhy, které mi před léčením vadily.

Monikafinanční poradkyně

Jak se objednat?

Objednat se můžete telefonicky: tel. č. 777 285 488,  nebo prostřednictvím SMS, v tom případě Vám zavolám zpět, abychom si domluvili termín. Můžete vyplnit objednávkový formulář, i v tomto případě Vám zavolám zpět:

Zajímavosti:

Víte, že geny neřídí naše zdraví ?
Co je tedy příčinou nemocí dle nové biologie? Odpovídá Bruce Lipton, Ph.D. ZDE

 

Víte, že svůj život utváříme tím, jak myslíme, jak mluvíme, jaký zaujímáme postoj? Prokázal
Dr. Masaru Emoto, čtěte  ZDE

Potřebujete se ještě na něco zeptat? Zavolejte mi. Tel. 777 285 488