Větší potenciál duše

Na závěr terapie ještě jednou zaměřím pozornost na duši klienty. „Je to všechno?“ Duše říká, že ne. V tuto chvíli obvykle přichází od duše vzkaz pro dotyčného člověka. Místo toho vidím, jak spojení duše s klientkou sílí. Do klientky se vlévá mnohem větší potenciál duše, než s jakým disponovala doposud. A ona to cítí. Nechávám ji, aby si to užila.

Duchovní prací sama na sobě s mojí energetickou pomocí a radami si zvýšila vibrace, rozhodla se pro vědomou realizaci svého poslání a to se jí také začalo ukazovat. Po té, co jsme dnes opět doladily její energie, pravidelným cvičením a meditacemi připravila svoji fyzickou schránku, jemnohmotná těla a svým rozhodnutím realizovat své vyšší poslání, byla připravena pro příjem většího potenciálu své duše.

Je to krásný pocit. Pokud si paní své nastavení udrží, přinese jí tento nový stav nové příležitosti. Z minulých životů získané schopnosti budou vyplouvat na vědomí, získá větší vitalitu a radost ze života, která se dostavuje vždy, když děláme své božské poslání.

Z minulých životů se budou vynořovat na světlo vědomí i brzdící energie, ale to jen proto, aby byly poznány, přijaty a přeměněny v životadárnou, tvořivou a lásky plnou energii. Tuto přeměnu moje klientka a studentka už umí.
Úžasné možnosti nám dává nová doba…

Iva
Komentáře