Doba koronavirová (nejen) – praktické rady, jak se bránit strachu, panice i viru.

Představte si sloupeček (ze začátku se zavřenýma očima, pak to zvládnete
i s otevřenýma) a na  něm stupnici od 0 – 10. Nula je na spodním kraji sloupečku, 10 na horním. 0 je nemoc, 10 absolutní zdraví. Podívejte se, kde na stupnici od 0 – 10 se nyní nacházíte. V představě, silou myšlenky posuňte rysku co nejvýše a tam rysku udržte. Řekněte si: Jsem v dokonalé a ryzí frekvenci úplného (dokonalého, celistvého) zdraví. Říkejte si tak dlouho, dokud neucítíte reakci ve svém těle. Takto jednoduché to je. Pak už poslouchejte intuici. Můžete mít nutkání něco změnit, třeba zdravější stravu, více pohybu, nebo častěji dělat to, co vám přináší radost…apod.

Dělejte to co nejčastěji a hlavně pokaždé, když uslyšíte o nemoci, o úmrtí,
o všem co s nemocí souvisí. Okamžitě si udělejte sloupeček svého zdraví. Sledování zpravodajství minimalizujte (snad jen abyste nedrželi karanténu i po té, co bude ukončena – trochu odlehčuji). Co však neodlehčuji je skutečnost, že po většinu času musíte být naladěni na své zdraví. Musíte být o něm přesvědčeni. Když smrtnost je pár %, tak proč já bych nebyla v těch 97 %? Toto se musí stát přesvědčením. Pak procesy v těle zareagují. I když se vám podaří rysku zvednout byť jen o jeden, nebo o půl dílku, je to změna, na kterou organismus reaguje! Po čase se tento stav stane přirozeným a vy posunete svoji rysku zase o něco výše…a tak stále dál. 

Co nám říká nová kvantová biologie? Strach oslabuje imunitu. Stává se zabijákem. To, co je okolo kolonaviru vytvořeno, je uměle vyvolaný strach. Na tom se shodují mnozí lékaři. Jedním z nich je i Bruce H. Lipton, Ph.D., autor knihy „Biologie víry“. Ve svém článku „Nebojte se bubáka“ píše, že úmrtnost na koronavir je pouze o jedno procento vyšší než na běžnou chřipku. Cituji z článku: „Závěr je jasný: Strach z koronaviru je více smrtelný než virus sám!“.

Kromě známých doporučení ohledně dobré stravy, dostatku vitamínů, minerálu, užívání vhodných potravinových doplňků, vycházky do přírody a také třeba masáž reflexních bodů podporující imunitu (na mém webu ji máte na videu), vám dnes prozradím některé z metod, které předávám svým studentům a klientům.

I pokud máte chronickou nemoc, nemusíte přijmout, že jste riziková skupina. Spolupracujte s lékaři. Pokračujte v tom, co vám pomáhá. Můžete do svého života začlenit ještě toto: Začněte se svým ne-mocným orgánem mluvit. Posílejte mu lásku. Představte si ho třeba jako tajného ctitele (ctitelku), kterému, když dáte lásku, snese vám modré z nebe. Nebo si svůj orgán, buňky tohoto orgánu, představte jako malé miminko, které milujeme jen proto, že je.

Postupujte takto: s výdechem pošlete svého vnitřního orgánu lásku, co nejvřelejší. S nádechem do něho směrujte univerzální energii. Energii, která způsobuje, že semínko vyklíčí, že po spojení vajíčka se spermií vznikne nový živý tvor, že vaše srdce bije…
Takto si dýchejte, jak dlouho je libo a kolikrát denně chcete. Nelze předávkovat.

Zdá se to příliš jednoduché? Ano, ve skutečnosti ty nejlepší věci bývají jednoduché. Řeknu vám o mojí mamince. Po mozkové mrtvici byla ochrnutá na polovinu těla. Nehnula rukou, nohou. Rozhýbala to, rozcvičila…až na jednu věc. V noze přetrvával tah, jakoby provázek, se kterým se musela každým krokem přetahovat. Jednou ten provázek nepřetáhla úplně, zakopla a poranila se. Tehdy jsem se o tom „provázku“ poprvé dozvěděla. Když jsem mamince dávala léčení, říkala jsem si, co by jí pomohlo? A přišla mi výše popsaná metoda. Maminka má takto dýchat a dech směrovat do toho mozkového centra, které obhospodařuje provázek. Organismus ví, které to je. Láska léčí. Maminka ji praktikovala a za tři dny mi přišla SMS, poděkování, že tah v noze zmizel. „Už zase skáču přes kaluže“.  Je to už dva roky a provázek se nevrátil.
Od té doby tato metoda pomohla už řadě mým studentům a klientům. Např. po operaci nemuseli brát tišící prostředky, nebo jen minimálně…atd.

Těch sedm let maminka nezahálela. Chodila na rehabilitace, reflexní masáž, akupunkturu… Neříkám, že tyto metody nejsou účinné. V řadě případů pomohou. Avšak přesvědčuji se, že léčebný potenciál v sobě můžeme probudit pouze my sami. Ostatní metody z vnějšku, bylinky, masáže, medikamenty atd… nás mohou podpořit, ale nejdůležitější musíme udělat sami.
A co nám ukazuje dnešní situace? Pomoc z vnějšku se hroutí. Zůstáváme sami doma se svými myšlenkami. Je jen na nás, zda je použijeme konstruktivně, nebo destruktivně.

Sloupeček lze použít i na finanční situaci: 0 chudoba – 10 hojnost. Lze ho použít na jakoukoli situaci, nebo pocit. Např. 0 strach – 10 radost ze života.
Moji studenti si touto metodou úspěšně mění život. Zkušenosti některých mých studentů
a klientů si můžete přečíst na mém webu: www.ivakukackova.cz

Až budete pokročilejší, můžete do sloupečku zdraví zahrnout i své blízké. Za své zdraví a život jsou odpovědni oni sami, nenesete za ně odpovědnost, ale pomůžete jim vytvořit energetické pole, které působí pro v jejich prospěch. Zda ho využijí, nebo zmaří je jejich svobodná vůle.

Ten vyvolaný strach v tuto dobu je teď tak všudy přítomný a tak moc nakažlivý. Buďme pozorní a nepřistupme na něj. Dodržujme prevenci, ale nepodléhejme strachu. Vyžaduje to hodně vnitřní síly a odhodlání změnit zažité vzorce jednání a myšlení, ale stojí to za to.

Máme nyní úžasnou dobu, znalosti kvantové fyziky a z ní vycházející metody osobní přeměny, které když využije většina lidí, mohou zcela zásadně změnit život na této planetě. A ono se to již děje. Velmi mnoho lidí už se svojí přeměnou hodně pokročilo.
Ani se nedivím, že se někteří lidé a organizace profitující ze strachu chopily příležitosti zveličovat a strach šířit.  Až si všichni uvědomíme své vnitřní schopnosti, až je budeme umět používat, až pochopíme sounáležitost, koho budou ovládat? Z koho budou profitovat? Máme obrovskou moc mistrování vlastní reality!

Někdo do začátku může potřebovat, nebo uvítat terapeutickou pomoc. Měla jsem před pár dny terapii po Skype. Paní má totální endoprotézu kyčle. I po operaci přetrvávaly bolesti
a lékaři jí po řadě vyšetření řekli, že se musí naučit s bolestí žít. Porovnala jsem jí energie, odstranila energetické bloky a ona cítila od kyčle ke kolenu škubání, brnění, mravenčení a teplo, vnímala, jak  energie začíná proudit a buňky, svaly, nervy reagují.

Někdo může potřebovat pomoc se strachem, nejistotou, sebedůvěrou… lze pomoci v jakékoliv životní oblasti. Po dobu této zvláštní doby nabízím slevu na terapii, která se týká strachu, nejistoty, slabé víry v to, že změna je možná, sebedůvěry, sebehodnoty, nebo pokud vám nejdou „sloupečky“, přestože se snažíte.  Vím, že to není vaším chybou, ale tyto stavy mají svoji energetickou příčinu na nevědomé úrovni. Více: http://ivakukackova.cz/terapie-prvotni-priciny/
Terapie nenahrazuje lékařskou péči.

Neříkám, že lékařská pomoc je zbytečná! Jsou situace, kdy je rozumné ji využít. Chci, však říci, že to nejdůležitější máme sami v sobě. Nemusíme katastrofickým scénářům věřit. Nemusí být naší realitou.

Máme obrovský vnitřní potenciál, který buď probudíme, nebo necháme spát. Buď vezmeme zodpovědnost za svůj život, nebo jsme obětí okolností. Je to jen a jen naše volba. Celková transformace osobnosti je dlouhá cesta
a cest je mnoho. Avšak výše uvedené metody užijete po celou dobu a už v samém začátku přinesou výsledek, který stojí za to.

Držím vám – nám všem palce. A pokud budete chtít, podám pomocnou ruku. www.ivakukackova.cz

Nic z toho, co je zde uvedeno nenahrazuje lékařskou péči. Každý člověk je zodpovědný sám za své zdraví.

Iva
Komentáře