Vědomé cvičení přímý přenos


pro lepší páteř a klidnější mysl,

každé úterý od 18,00 hod.
90 min. cvičení,
meditací, energetického samoléčení
a mojí energetickou pomocí na dálku.

Napadlo mě, že po dobu, než se nám zase rozeběhnou volnočasové aktivity podle našich přání, může se vám hodit cvičení, které ode mne znáte.

Cvičení je určeno těm, kteří cviky znají. Začátečníkům je určeno výukové video ZDE.

Chci být s vámi v kontaktu nejen přes obrazovku, ale i v energiích. Takže těm, kteří se zapojí, bude směrovaná i moje pomoc v energiích při harmonizaci energetických center, drah a podpory vnitřních ogánů. Budu reagovat na vaše potřeby a podle toho sestavím program. Můžete svá přání psát, nebo mi budou napovídat vaše energie :-).

Přibližně 30 min. před zahájením vysílání vám emailem pošlu odkaz, na kterém budete cvičení sledovat.

Cena:

Cena za 90 min. cvičení, meditací, samoléčení vnitřních orgánů a energetické podpory je 100 Kč. Po vyplnění přihlášky vám přijde e-mailem faktura. Pokud nedorazí, podívejte se prosím do spamu a přesuňte do vyžádané pošty, aby vám další zprávy ode mě chodily v pořádku. Pokud nemáte internetové bankovnictví, zavolejte, domluvíme se. Tel. 777 285 488.

Správcem Vašich osobních údajů je Iva Kukačková. Budu zpracovávat výše uvedené údaje nejdéle po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy a v souladu s nimi. Vy, jako Subjekt údajů odesláním svých údajů prohlašujete, že jste se řádně seznámil se způsobem zpracování a ochraně osobních údajů, vyjadřujete s nimi souhlas, seznámil jste se se svými právy, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Svůj souhlas se zasíláním novinek a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném emailu. Se zásadami ochrany Vašich osobních údajů se seznamte ZDE

Těším se, že si společně protáhneme záda a strávíme příjemný meditační čas.