Rozvíjím se

ve  vědomém přístupu k sobě samému a ke svému životu.


Semináře  pro  absolventy  kurzů:  Klíče k životu,  poCHOP svůj ŽIVOT, Kurz pro ženy, Reiki v možnostech nové doby a  Mistr Reiki nové doby.
Místo konání:  vybrat si můžete mezi Ústí nad Labem nebo   Prahou.
Přihláška je na konci stránky.

Život přináší výzvy, nová témata,  prověřuje ukotvenost, pevnost nového poznání a nových energií. Přináší však také nové možnosti, sny, přání a příležitosti.

K tomu, aby se zlepšil náš život, aby se mohla naplnit přání, je třeba změnit některé návyky a vypořádat se se svými stíny. Je to postupný proces, na který nemusíte být sami.

"Rozvíjím se" jsou na sobě nezávislé semináře. Jsou v  časovém rozestupu tak, abyste měli dostatek prostoru pro svoji samostatnost, jedinečnost projevu a zároveň měli podporu a inspiraci.

Co získáte?

- seberozvoj, inspiraci

- energetickou podporu svých záměrů a snů

- odstranění energetických bloků, překážek

- harmonizaci  energetického těla

- kolektiv stejně naladěných lidí :-)


Čemu se budeme věnovat?

Může to být otázka, téma, které právě řešíte. Napište mi.
Jinak vybírám zaměření tak, jak mi pro vás přicházejí. Budou např. z těchto oblastí:

 • samouzdravování, které umíte, jen o tom nevíte
  nová metoda samouzdravování, působící na úrovni buněk a DNA.
 • metody na osvobození duše
  a uvolnění jejího potenciálu, nalezení životního poslání, nalezení vnitřního klidu.
 • jak ovlivňovat to, co žiji - metody Thovta
  prohloubení již předaných metod a přidání dalších. Jsou to způsoby, jak vědomě využít vesmírné zákonitosti pro zkvalitněí svého života, pro zdraví, duchovní růst, k dosažení hojnosti, k dosažení všeho, co si přejete a co potřebujete ke své spokojenosti.
 • reiki
  určitě si vždy budeme dávat reiki sobě navzájem i planetě Zemi. Budu vám předávat další informace a moje zkušenosti. Reiki je jedinečný způsob léčení, který používal Ježíš. Je nenahraditelným pomocníkem na duchovní cestě. Je to energie bezpodmínečné lásky, které je tolik potřeba se učit, otevírat se jí a vnášet ji do života. Je to energie prvotního zdroje všeho bytí, ke kterému směřujeme a všichni s ním jednou splyneme. Bezpodmínečná láska je trnem v oknu mnohému egu, které reiki buď zkreslilo nebo znevážilo. Nenechejte se zmást zkreslenými informacemi o něm. Reiki používaly i dávné civilizace, které jsou nyní již ve vyšších dimenzích. I tam se stále na prvotní zdroj všeho bytí napojují.
 • sdílení
  budete-li chtít sdílet např. čtenářské zážitky, ale také třeba prožité zkušenosti.
 • meditace
  řízené meditace a zklidnění mysli
 • příroda
  někdy půjdeme do přírody. Není duchovního a duševního pokroku, bez komunikace s přírodou a sdílení sounáležitosti s ní.

Téma příštího semináře v Praze 26. 1. 2020:

Naše krásná planeta Země vstoupila do vyšších vibrací - do páté dimenze.

My s ní. Otevřely se nám obrovské možnosti a pojďme je využít. Jen staré zvyky, nebo neznalost nyní brání žít nebe na Zemi.

Jak prakticky využít nové možnosti v každodenním životě?
Jak se uvádět do stále většího souladu s novými vibracemi a tedy novými možnostmi?

Naučím vás, jak efektivně používat myšlenky a představy k utváření okolností vlastního života podle svých tužeb, včetně zlepšení zdraví – Thovtova moudrost v praxi. Prozradím vám, jak  používat svoji pozornost
k uzdravení celospolečenských událostí. Čím víc nás bude, tím rychleji změna k lepšímu nastane. Staňte
se vědomými uživateli božských zákonitostí a navraťte si svobodu, která je nám nyní k dispozici a nikdy nám neměla být vzata.  

Reiki – povím vám novinky, budeme si ho předávat vzájemně a také planetě Zemi. Toho je nyní hodně potřeba, aby se světlo, které nově na Zemi přišlo, ukotvilo.

„Zasvěcení v Síních Amenti“.
Někteří z vás ho již se mnou zažili. Já sama jsem ho podstoupila zatím 3 x a vždy to bylo jiné (reagovalo na moji současnou situaci, mé rozpoložení) a vždy to bylo silné posunutí vpřed. Pokaždé jsem dostala jiný dar (skutečně dostanete energetický dar, který pak máte ve svém životě používat). Všechny ty dary používám a stále mi pomáhají na mé cestě v duchovního rozvoje. Některé byly určeny pro mě a k jiným mi bylo řečeno, že je mám používat ve prospěch celku a léčit jimi i druhé lidi. Zasvěcení je energetickým očištěním a posunutím člověka, ale také podpora jeho poslání.

Co jsou síně Amenti?
Jsou to energetická místa uvnitř planety Země, nejposvátnější síně na zeměkouli a možná v celém univerzu. Založil je Thovt. Byli v nich zasvěcováni všichni mistři a mistryně světla. Nyní v novém věku lidstva je máme využívat, abychom se také stali mistry, mistryněmi a vymanili se z role oběti. Ten čas právě nastal, není na co čekat.


Organizace seminářů

je odlišná v Ústí n. Labem a v Praze:

Rozvíjím se v Ústí nad Labem

Semináře se konají se každé 2 měsíce ve čtvrtek.
Nejbližší termíny:  6. února 2020. Další termíny budou zveřejněny později.
Místo konání: Zeyerova 718/38, mapa a dopravní spojení ZDE
Doba konání: 17,00 - 20,00 hod.

Cena: 500 Kč jednotlivé semináře.
Zvýhodněné předplatné: 1.300 Kč za tři semináře. Není nutné čerpat ho v po sobě jdoucích seminářích, ale je možno ho čerpat po dobu 12 měsíců.

Pokud chcete doklad do svého účetnictví, napište mi fakturační údaje do poznámky v přihlášce.

Přihláška: telefonicky, e-mailem, nebo vyplněním přihlašovacího formuláře.

Zaplatit můžete převodem na účet (po vyplnění přihlašovacího formuláře vám přijde e-mail s pokyny k platbě,  číslo účtu naleznete také ZDE), nebo hotově na místě.

Přihláška Ústí n. L.

na seminář dne 6. února 2020

Správcem Vašich osobních údajů je Iva Kukačková. Budu zpracovávat výše uvedené údaje nejdéle po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy a v souladu s nimi. Vy, jako Subjekt údajů odesláním svých údajů prohlašujete, že jste se řádně seznámil se způsobem zpracování a ochraně osobních údajů, vyjadřujete s nimi souhlas, seznámil jste se se svými právy, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Se zásadami ochrany Vašich osobních údajů se seznamte ZDE

Rozvíjím se v Praze

Semináře se konají  každé 4 měsíce jeden den o víkendu.

Je třeba se přihlásit a zaplatit nevratnou zálohu 550 Kč (toto potřebuji z důvodu pronájmu místnosti).

Přihlášky: telefonicky, e-mailem, nebo vyplněním přihlašovacího formuláře (níže). Přihlášeni jste po zaplacení nevratné zálohy výši 550 Kč (po vyplnění přihlašovacího formuláře vám přijde e-mail s pokyny k platbě,  číslo účtu naleznete také ZDE).

Doplatek je třeba uhradit převodem tak, aby platba byla připsána na účet  nejpozději v den konání semináře, nebo hotově na semináři.

Místo konání: Vítkova 10, mapa a dopravní spojení ZDE

ČS: 10,00 - 17,00 hod., v poledne bude  hodinová přestávka na oběd.

Cena: 1.100 Kč

Pokud chcete doklad do svého účetnictví, napište mi fakturační údaje do poznámky v přihlášce.

Přihláška Praha

na seminář v neděli  26. ledna 2020

Správcem Vašich osobních údajů je Iva Kukačková. Budu zpracovávat výše uvedené údaje nejdéle po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy a v souladu s nimi. Vy, jako Subjekt údajů odesláním svých údajů prohlašujete, že jste se řádně seznámil se způsobem zpracování a ochraně osobních údajů, vyjadřujete s nimi souhlas, seznámil jste se se svými právy, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Se zásadami ochrany Vašich osobních údajů se seznamte ZDE

Těším se na vás.

Máte dotaz? Zavolejte mi, tel. 777 285 488.