Příprava na nový - zlatý věk lidstva

víkendový seminář 12. - 13. listopadu 2022


Poselství od Arkturiánů, které jsem přijala 13. října 2022:
"Přijdeme k vám ve správnou chvíli. Nyní se nacházíte ve zlomové situaci, ve které hodně záleží na tom, jakou pravdu* přijmete. Jak otevřete svá srdce a dokážete přijmout  lásku za každých  okolností bez posuzování okolností. To je velmi důležité pro lidstvo. Je to zkouška, kterou máte projít. Zkouška vašich srdcí zda jste schopni přijmout vysoké vibrace nové doby.

Pokud jsou připravena přijmout vibrace nové doby, vše staré samo zmizí. Záleží na vás, abyste dokázali otevřít svá srdce bez posuzování situace."

(*) Pravda se odvíjí od duchovního poznání. Pro někoho je jediná pravda dualitní svět, ve kterém se protiklady střídají. Jednou je dobře, jednou je zle, zdraví střídá nemoc, štěstí žal... atd. Člověk vnímá nejistotu, ohrožení, vymezuje se a má potřebu posuzovat.

S duchovním růstem člověk poznává vyšší pravdu, pravdu o bezpodmínečné lásce prvotního zdroje všeho bytí. Když ji člověk přijme za svoji, žije ji, pak moudří a nesoudí. Kde není soud, není protiklad. Dualita mizí. Člověk vytváří nebe na Zemi.
Poznámka Ivy Kukačkové.

Vím, že pro mnohé s vás je těžké - neposuzovat. Také vím, že je to částečně z neznalosti fungování vesmíru a částečně z důvodu neosvobození vlastní duše od nízkých vibrací nasbíraných v minulých životech.

A přece...konec roku 2022 se blíží. S ním se blíží Arkturiány zmiňovaná zlomová situace a záleží jen na nás, zda následující roky budeme tvořit zlatý věk lidstva nebo budeme prožívat obavy o samou existenci lidstva...

Možná si myslíte, že jste jen malá částečka v těch několika miliardách lidí na Zemi. Pak byste měli vědět, že láska je nejmocnější síla ve vesmíru a jeden jediný člověk oddaný bezpodmínečné, neposuzující lásce vyváží několik stovek, možná i tisíců lidí s nízkými pohnutky (vibracemi).

Na každém z nás záleží! Nikdo nejsme bezvýznamný. A navíc, všichni, kteří jste se inkarnovali v tuto dobu do české kotliny a čtete tyto řádky, jste si přáli být zde v tento okamžik a spolupodílet se na vytváření zlatého věku lidstva!

Mentalita oběti je od falešného já. Máte však i pravé, božské já. Věřte, že je to otázka rozhodnutí se pro božské ve vás.

Je to otázka rozhodnutí se pro neposuzující lásku - pro kristovo vědomí.

Co budeme na semináři dělat:

  • seznámím vás s funfováním vesmíru, které vám pomůže pochopit dění a také to, co vy sami můžete
    dělat
  • udělám několik skupinových léčení společně s vysoce vibračními jemnohmotnými průvodci, s vašimi
    osobními jemnohmotnými průvodci a s léčivými krystaly na podporu vaší duše a vašeho pravého Já
  • Reiki - dostanete zasvěcení
    Vzkaz od Arkturiánů, který jsem obdržela před dvěma lety: "Zaměřujte se na Světlo (Prvotní zdroj všeho bytí, bezpodmínečnou lásku) a praktikujte Reiki. To je nejrychlejší způsob, jak neprožívat karmu."
  • Obdržíte meditaci a metody, které budeme umět používat i nadále kdykoliv sami

Vezmu s sebou tento lemurský krystal.  Nese moudrost a vědění o léčení duchovně vyspělé dávné civilizace - Lemurie.
Ta toto vědomí do něho uložila před dávnými věky, aby nám v tuto dobu bylo k dispozici!

Kněží a kněžky věděli, jak moc této pomoci bude třeba. 

Krystal jsem si zakoupila téměř před čtvrt stoletím. Dlouho čekal na vhodnou příležitost. Před pár lety ke mně promluvil, že je lemurský a co v sobě skrývá. Od té doby jsem ušla na své cestě opět další kus a zjistila, že jsem byla v Lemurii chrámová kněžka léčitelka.
Nedávno mi byl odhalen, na moji žádost, způsob lemurského léčení.  Aby se to mohlo stát, bylo třeba projít zkouškou, projít energetickou ochranou tohoto mocného léčení a složit zkoušku připravenosti jej používat. Jsem vděčna mým kolegům z Lemurie, všem svým průvodcům, kteří mě připravovali (a dosud vedou a podporují) i sobě sama, že jsem obstála.

Můžete si přinést své vlastní krystaly. Není podmínkou.

Organizační záležitosti:

Datum konání: 12. - 13. listopadu 2022.
V sobotu od 10  - 18 hod., v neděli od 9  - 16 hod. V poledne bude hodinová přestávka na oběd. V okolí jsou restaurace, avšak většinou se za hodinu lidé nestihnou najíst jsou pak ve stresu. Doporučuji lehké jídlo sebou.

Místo konání: Studio Ivy Kukačkové,  Zeyerova 718/38, Ústí nad Labem, mapa a dopravní spojení ZDE 

Cena: 2.500 Kč. Místo máte rezervované po zaplacení zálohy 1.000 Kč. Můžete zaplatit v hotovosti nebo převodem na účet: 1767895019/3030. Do poznámky napište jméno, za koho platíte.
Doplatek je splatný nejpozději v den zahájení kurzu. Pokud chcete doklad do svého účetnictví (rozvoj osobnosti), napište mi do poznámky vaše fakturační údaje.

Další informace: K dispozici bude čaj, káva, indukční ploténka a rychlovarná konvice. Vezměte si přezůvky.

 

 

Přihláška:

Odesláním souhlasíte se způsobem ochrany osobních dat. Info ZDE

Těším se na vás :-)

Iva Jas Kukačková