Operace a Vědomé cvičení ke zdraví

Dnes jsem se vrátila z nemocnice. Prodělala jsem lehký zákrok – extrakce lipomu, který jsem měla od mládí a už jsem ho dále nechtěla nosit :-).
Chci se s Vámi podělit o zkušenost s praktikováním vědomého působení na organismus, který vyučuji ve Vědomém cvičení ke zdraví. Nejde jen o fyzické cvičení, ale především o vědomé působení na vnitřní orgány, buňky láskou a vědomými záměry. Tyto metody lze praktikovat i na lůžku v pooperačním stavu!

Jakmile rána začínala přicházet k sobě, začala přirozeně bolet. Věděla jsem, že bolesti nemohu dávat pozornost, protože tím ji jen posiluji. Začala jsem místo toho do buněk poraněné tkáně vysílat ze svého srdce lásku, teplou, vřelou, říkala jsem jim, že teď už to bude dobré a metodou kvantové terapie jsem z nich sundala stres z pooperačního zákroku. Pak jsem buňky omývala láskou z přírody, vesmíru a všemu dala důvěru, že uzdravení se již děje… Bolest přestala.

Přišla sestřička, že mi prý píchne injekci proti bolesti. „Mně nic nebolí, nepíchejte mi ji, nepotřebuji ji.“ Musím říci, že perzonál od lékařů, sestřiček po sanitáře byl velmi milý.

Jistě je to zásluha i operatéra, že rána vůbec nekrvácela a vypadá dobře.

Vědomé cvičení ke zdraví prošlo úspěšně i v takovéto extrémní situaci 🙂

Iva
Komentáře