Samoléčení mentální
a duchovní

včetně soustavy fyzických cviků na páteř


Víkendový kurz 23. - 24. července 2022

Kurz je vhodný i pro začátečníky se cvičením i s meditací.

 

 

Jsem cvičitelka zdravotní tělesné výchovy. Vzdělání má akreditaci
u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (fyzické cvičení na páteř.)

Mám mnoho let praxe s duchovním rozvojem, léčením, osobním přístupem i prací s kolektivem.

 

Co budeme praktikovat:

soubor cviků na páteř a klouby,
který vychází z dříve utajované súfijské jógy. Soubor cviků na páteř již pomohl mnoha lidem od bolesti i od prognózované operace páteře. Přečtěte si osobní zkušenosti mých studentů (na této stránce dole). Nyní o účincích cvičení k poslechu ZDE:

dále:

mentálně budeme působit na další vnitřní orgány
játra, ledviny, slinivku břišní, štítnou žlázu... DNA prokazatelně reaguje na naše slova a myšlenky.
řízené meditace,
které zvládne i začátečník. Energeticky vám pomohu.
pánevní dno
fyzické cvičení s mentálním a duchovním samoléčením
oční cviky
s mentálním a duchovním samoléčením
metody na získávání životní energie
fyzický pohyb
velmi účinné dechové cvičení
(pranajáma)
harmonizace imunity, nitrolebního tlaku, hypothalamu a epifýzy
masáž reflexních bodů
naučíte se svému tělu lépe rozumět,
pochopíte souvislosti.
budeme synchronizovat srdce a mozek,
tj. stav, při kterém se spouští samoozdravné procesy
zahájíte detoxikaci organismu

Snadno proveditelnými metodami, budeme přeměňovat energie v orgánech a v buňkách.  

DNA nese energetickou stopu prožitků z minulých životů. Ke spokojenému životu v současnosti je třeba energie bolestných prožitků přeměnit na harmonické, láskyplné, aby informace z pozitivních inkarnací mohly vystoupit
do popředí. To budeme dělat.

Praktiky nenahrazují lékařskou péči! Možný je však souběh.

... VŠE   NAUČENÉ  BUDETE   MOCI   PRAKTIKOVAT   SAMI   DOMA.

Přínosem pro vás jsou:

- súfijská jóga, která byla dříve pro své účinky utajována, sloužila jen císaři- emírovi, jeho rodině a kněžím. Díky praktikování této jógy, žili vládci déle než lidé, kteří k ní neměli přístup. Z této pozice "nadčlověka" se jim lépe vládlo. Vyzrazení se trestalo smrtí.

- má pochopení získaná 20 ti letou praxí a seberozvojem

- mé zkušenosti z terapeutické praxe emočním nacítěním se na vnitřní orgány a buňky

- můj individuální přístup k vám, cvičencům.

 

Mohlo by vás zajímat:

Bruce Lipton, Ph.D.
Geny neřídí naše zdraví.
Co je tedy příčinou nemocí
dle nové biologie?
Klikněte ZDE

Dr. Masaru Emoto:
Svůj život utváříme tím,
jak myslíme, jak mluvíme,
jaký zaujímáme postoj.
Více  ZDE

Ruští vědci prokázali,
že DNA lze měnit slovy
a frekvencemi.
Více se dočtete ZDE

Organizace kurzu:

Termín: 23. - 24. července 2022
Místo konání: Studio Ivy Kukačkové, Zeyerova 718/38, Ústí nad Labem - Střekov.
V ulici je bezplatné parkování.
Mapa a dopravní spojení ZDE
Čas: sobota: 10 - 17 hod., neděle 9 - 16 hod.
V poledne bude hodinová přestávka na oběd. V blízkosti je restaurace, avšak doporučuji lehčí jídlo sebou.
Vezměte si sebou přezuvky a pohodlné oblečení na cvičení. Podložky budou k dispozici ve studiu.

Cena: 2.200 Kč

Přihláška

Přihláška je platná po zaplacení zálohy ve výši 1.000 Kč. Pokyny k platbě obdržíte po odeslání přihlášky na uvedený email.

Pokud se nebudete moci zúčastnit z důvodu onemocnění Coronavirem nebo z důvodu nařízené karantény, zálohu vám vrátím. Pokud se kurz nebude moci uskutečnit z důvodu vládního nařízení a nebude vám vyhovovat náhradní termín, zálohu rovněž vrátím.

Způsob zpracování osobních údajů ZDE

Reference:

Ahoj Ivuško, kurz (Sebeuzdravování – objevení skrytých schopností) mi velmi pomohl. Našla jsem tam hodně podnětů do praktického běžného dění. Je mi čím dál lépe, jsem Ti vděčna za každou Tvoji vyslovenou myšlenku. (Mám na paměti, kromě jiného, že musím být tvořivá.) Měj se co nejlépe. Děkuji moc. S láskou a úctou

Olčadůchodkyně

Ivuško, opět jsi to Ty, která mi pomohla. Po mozkové příhodě a Tvé pomoci s pohyblivostí jsem už psala. Přetrvávala nespolehlivost nohy. Po různých pobytech v rehabiltačních zařízení , a běhání od čerta k ďáblu , mne neustále svazoval pocit jakoby napnuté šňůry v noze. Bránilo mi to ve spolehlivé chůzi. Až nyní po Tvém jedinečném způsobu samoléčby se noha uvolnila a já se mohu na mou nožku spolehnout. Už zase "skáču přes kaluže" Díky. Mamka

Ludmila Buriánovádůchodkyně

Milá Ivčo, ráda bych Ti touto cestou poděkovala za kurzy/cvičení/semináře, které pořádáš. Mnoho věcí jsem se naučila a stále se ještě učím….. Celý život se učíme…. A já jsem velice ráda, že se ve svém životě mohu učit právě od Tebe. Hrozně se mi líbí, jakým způsobem si pozdvihla jógu. Jde vše mnohem snáze a rozsah pohybu je daleko větší a cítím mnohem větší uvolnění. Díky metodě navnímání, kterou během jógy používáme, jsme schopny dostat se hlouběji, jak se říká ke kořenům problému. Je úžasné, jak jednoduše se lze svého těla zeptat, co je tam za problém, co potřebuje … Například na minulé józe se mi podařilo zjistit, proč mě bolí páteř při určitém pohybu. Byl tam uložený strach z toho mít se ráda. Strach se pročistil a páteř jásá. Je neuvěřitelné kolik strachů, traumat a podobně na svém těle máme. Proto všem moc a moc tuto jógu doporučuji a celkově spolupráci s Ivou Kukačkovou. Je to člověk na pravém místě :-)

Martina U.pedagožka

Letos (r. 2017) jsem se zúčastnila jógy u moře. Bylo to mé první setkání s jógou vůbec a jsem nadšená. Schválně jsem s hodnocením čekala 14 dní, abych zjistila, jak jsem na tom s bolestmi páteře , které mně sužovaly po 16 let, a které mi na kurzu už po dvou dnech cvičení zmizely! Vítězoslavně volám NEBOLÍ, NEBOLÍ….. je to nádhera, po probuzení vyskočit z postele , rozhýbat se a zjistit, že vás nic nebolí! Totéž si průběžně uvědomovat během dne. Před 9 lety jsem měla požádáno o invalidní důchod ( chtěli mi dát částečný na pohybový aparát). Když to vezmu od A, tak to bylo artróza, astma….až po revma a žaludeční vředy. Cítila jsem se na to ještě mladá, tak jsem nerezignovala a začala něco dělat. Nastoupila do práce, naštěstí v kanceláři. Hledala, studovala, četla knihy o zdravé výživě apod., snažila se cvičit a výsledky nic moc, jen jsem udržovala setrvalý stav. Pořádně jsem se do toho obula až před rokem a půl, upravila stravu směrem k převážně syrové stravě, uživám zelené doplňky stravy, shodila 10 kg sádlíčka, v létě jsem užívala velkou dávku želatiny. Pohybu jsem měla dost, zvládla jsem práci na zahradě a ve vinohradě. Jezdila na kole ( ale to omezuju, příliš velké otřesy, chtělo by to nějaký speciální bicykl) i pěšky chodila, ale bolest jsem cítila pořád. Na józe u moře jsem poznala jsem nové věci, nové super lidi, ráda vzpomínám a všechny srdečně zdravím. S úctou

Olga Čechová

Milá Ivo. chtěla jsem se s Tebou podělit o jistý výsledek Tvého cvičení. Před lety jsem měla jít na operaci krční páteře, měla jsem výrůstky. Teď jsem byla (v jiné souvislosti) na magnetické rezonanci a ejhle krční páteř je OK. Cvičím skoro denně cviky na krční páteř.

JUDr. Renata Zlámalovádůchodkyně

Dobrý den paní Kukačková, chtěla bych Vam poděkovat nejen za poslaní DVD,ale také za natočení Vašeho videa. Cvičení je opravdu zázračné..citím, že pro posunuté obratle, různě zablokovaná zada, ochablé zadové svalstvo je to pravé ořechové. I po prvním cvičení cítím, že se mi záda sama rovnají a že zase stojím jako člověk vzpřímený a né jako člověk neandrtálský :).Věřím, že pravidelným cvičením se zbavím letitých problémů se zablokovanými zády v klidu domova, a že ušetřím nemalé peníze za fyzioterapy a maséry. S úctou, s pozdravem a s díky za všechny, kterym Vase video pomohlo a pomůže.

R. H.

Dobrý den/Ahoj. Ráda bych se s vámi podělila o svou zkušenost s kurzem „Sufijská jóga – komplex cviků pro páteř“. Tento kurz Ivči Kukačkové navštěvuji již pátým rokem. Hned po několika prvních lekcích se hybnost mé krční páteře zlepšila natolik, že se nemusím otáčet celá, ale postačí otočit hlavou, ale hlavně se celkový stav mé páteře zlepšil natolik, že jsem si vysloužila pochvalu masérky a na masáže už docházím pouze z frajeřiny a pro ty slastné okamžiky, kdy se nechávám opečovávat. Ivčin kurz tak mohu doporučit každému, kdo hledá uvolnění a chce se cítit lehce a svěže.

Radmilaúřednice

Další reference naleznete ZDE


Časté dotazy

Nikdy jsem jógu necvičil, zvládnu to?Ano. Nejsou třeba žádné předchozí zkušenosti nebo dovednosti.
Zdravotní stav mi neumožňuje cvičit jógu. Zvládnu to?Tento druh cvičení se zcela liší od jógy, která je u nás známá.  Často přicházejí lidé, kteří jiný druh jógy nezvládají. Ve výjimečných stavech se dá cvičit i v sedě. Partie, které nezvládnou pohyb, jsou opečovávány v představě. Organismus na ni reaguje.
Neumím meditovat, nevadí to?Nevadí. Organismus reaguje na Vaše záměry.
Máte jiný dotaz?Zavolejte mi. Tel.: 777 285 488.

Přihláška

Přihláška je platná po zaplacení zálohy ve výši 1.000 Kč. Pokyny k platbě obdržíte po odeslání přihlášky na uvedený email.

Pokud se nebudete moci zúčastnit z důvodu onemocnění Coronavirem nebo z důvodu nařízené karantény, zálohu vám vrátím. Pokud se kurz nebude moci uskutečnit z důvodu vládního nařízení a nebude vám vyhovovat náhradní termín, zálohu rovněž vrátím.

Způsob zpracování osobních údajů ZDE