Reiki v nové době,

- kurz se zasvěcením

Otevření srdce, otevření třetího oka

 

a vše,  co potřebujete znát v nové době o Reiki.

 

 

Termín: 28. - 29. května 2022

O Reiki panuje spousta dezinformací. V minulé době bylo často ne dobře pochopeno.

Předám Reiki čisté, velmi účinné, jednoduché.

Právě nyní na začátku tvorby nového věku lidstva přišel jeho hlavní význam, neboť Reiki pochází
od tud, kam lidstvo směřuje - z bezpodmínečné lásky Prvotního zdroje všeho bytí (kterého někdo nazývá Bohem, Duchem nebo centrálním prasluncem.... názvů je více)

R E I K I   P R O D U CH O V Ň U J E   H M O T U.

Je to metoda duchovního celistvého samoléčení, léčení druhých a pomoc na duchovní cestě člověka. Praktikuje se přikládáním rukou nebou posíláním na dálku.

Láska bezpodmínek, nehodnotící a všeobjímající - právě takové je Reiki. Všichni bychom tuto lásku chtěli zažívat, (alespoň jako děti jsme po ní toužili). Přišel čas, kdy jí můžeme začít žít. Záleží jen na nás samotných.

Náplň:

1.      Co Reiki je a co Reiki není

2.      Jeho význam v novém věku lidstva

3.      Otevření  srdce a naladění se na něj, posílení intuice - individuální přístup

4.      Zasvěcení do Reiki

5.      Dostanete písemný manuál

Využítí reiki v nové době
Terapie Reiki - celistvá harmonizace klienta přikládáním rukou

Reiki - všeobjímající láska je jediná energie, která není polaritní.
Ze své podstaty uvádí v soulad vše, kam vstoupí. Nemůže ublížit a nelze jí předávkovat.

Související texty:
Co je Reiki a jeho úloha v novém věku ZDE
Jak je to se symboly Reiki v nové době ZDE
Arkturiáni - vyspělá vesmírná civilizace a Reiki ZDE

 

Reiki učím více než 16 let. Mám bohaté zkušenosti.
Jako terapeutka léčím provotní  příčiny potíží,
Reiki je součástí mých terapií a mé osobní cesty již více než 25 let.

Cena:

2. 500 Kč

Organizace kurzu:

Termín:
28. - 29. května 2022

Místo konání: V Ústí nad Labem se bude konat  v Zeyerově 718/38, dopravní spojení a mapu najdete ZDE.

Časový rozvrh: sobota v 10,00 - 18,00 hod., neděle 9,00 - 16,00 hod. V poledne bude 1 hod. přestávka
na oběd. V okolí jsou restaurace. Vhodné je přinést si vlastní jídlo. Je možnost ohřát si ho na indukční ploténce (ne v mikrovlnné troubě). Po celou dobu kurzu budete mít ode mne k dispozici čaj. Vezměte si prosím přezuvky.

Přihláška 28. - 29. května 2022

Přihláška je platná po zaplacení zálohy 1.000 Kč. Doplatek je splatný nejpozději v den zahájení kurzu.Pokud se nebudete moci zúčastnit z důvodu izolace Covid onemocnění nebo z důvodu karantény, zálohu vám vrátím. Zálohu vrátím i v případě, že se kurz nebude moci uskutečnit z důvodu vládního nařízení a nebude vám vyhovovat náhradní termín.

Osobní zkušenosti mých studentů:

Ráda bych se podělila se svou osobní zkušeností s Reiki. Koncem loňského roku jsem měla jít na operaci kyčle. Protože se ještě koncem ledna nic nedělo a bylo mi řečeno, že nejsou na operaci peníze, „naštvala“ jsem se a vzala jsem svou situaci do „vlastních rukou“ se vším všudy ! Začala jsem si každý večer dávat Reiki. A to minimálně 20 minut, ale častěji až 50. Do měsíce jsem začala opravdu pozorovat úlevu a bolesti v kyčli začaly ustupovat ! Na své večerní Reiki jsem si tak zvykla, že během dne jsem se už těšila, jak se večer krásně uvolním a zklidním a budu si „užívat“ ! Vynechávala jsem jen tehdy, když jsem nebyla doma a neměla jsem patřičný klid. Momentálně jsem na tom tak, že kdyby mě kontaktovali z nemocnice, operaci bych odmítla. Věřím, že to takto bude i nadále a já budu moci provozovat všechny své aktivity bez omezení v pohybu a bez bolesti, což bylo před půl rokem nemožné.

Hana Djurovičovádůchodkyně

Má dcera Laura, když jí bylo mezi 3. - 4. rokem trpěla atopickým ekzémem. Delší čas měla na obou pažích ( zevnitř lokte) červené fleky. Někdy byly červenější, jindy byly méně zarudlé. Ale jednoho dne se osypala celá. Měla to i v očích. Vypadalo to děsivě. Každý den jsme s manželem dávali dceři reiki a podpořili to ještě propolisovou mastí Epam. Za pár dní nebylo po ekzému žádné stopy a od té doby nic takového už neměla. Reiki pomohlo v naší rodině úplně každému. Pomohlo a podpořilo děti když je bolelo bříško, když měly horečku, když dcera spadla ze schodů a pohmoždila si nohu - druhý den bylo vše v pořádku. Reiki praktikujeme celá rodina a velmi nám v energiích pomáhá. Časem jsem začala praktikovat reiki i na ostatních lidech, nejen v rodině. Reiki je pro všechny velká pomoc, ať už se jedná o fyzický nebo psychický problém. A já jsem vděčná sobě - že jsem Tě našla a Patrikovi, kvůli kterému jsem hledala pomoc...a hlavně Tobě Ivuško, žes mi reiki předala!

Michaela Kupkováhotelierka

Dobrý den paní Kukačková, hlásím, že moje zkušenosti s Reiki jsou výborné. Od zasvěcení tj. od 15.6. jsem neměla žádnou migrénu. Už více jak měsíc jsem neměla tu šílenou pravostrannou migrénu (dnes je 24.7.), která mě trápila tak 20 let a občas na ni vůbec nic nezabíralo. Je to zázrak!

Jana H.úřednice

Další osobní zkušenosti mých klientů a studentů najdete ZDE

Časté dotazy

Je  schopen se to naučit každý?
Ano, každý, kdo se pro Reiki i vědomé tvoření  rozhodne.

Je to bezpečné?
Reiki je bezpečné.  Je to bezpodmínečná, všeobjímající láska a pokud je podáno správně, bez lidského  zkreslení, působí vždy pro příjemcovo nejvyšší dobro, jedná-li se o více osob, pro nejvyšší dobro všech zúčastněných. Nelze jím ublížit a nelze ho předávkovat. Zodpovědností každého je, aby si vybral poctivého terapeuta nebo lektora.

Opravdu je Reiki takle jednoduché?
Ano, Reiki je jednoduché. Nehledejte složitosti. O Reiki panují různá dogmata. Geniální věci bývají jednoduché a takové je i Reiki. Zvádne ho i malé dítě.

V případě dalších dotazů mi zavolejte.
Tel. 777 285 488.

 

Těším se na Vás :-)