Harmonizace

ženské a mužské energie
(jin a jang) v těle člověka.

 


seminář o třech víkendech.


Jak poznáte, že se vás toto téma týká?
Jednoduše podle toho, jak se vy sami cítíte a jak se k vám chová vaše okolí. Obojí jsou signály vaší duše a  případně, když se vám váš současný stav nelíbí = upozornění na potřebu změny.

Nemoce, strachy, neharmonické rodinné, partneské nebo pracovní vztahy, neschopnost "hnout se z místa" a zlepšit svoji nepříznivou situaci nebo jaká koliv jiná životní svízel jsou přesným odrazem toho, co se nachází v energetickém poli člověka, tedy v jeho podvědomí. Podvědomí ovlivňuje člověka z 97 % !

Prožívanou realitou se stíny uložené v podvědomí se dostávají na vnímatelnou - vědomou úroveň.
A informovaný člověk s tím může pracovat - nepotřebné, blokující a omezující energie přeměnit na energie životadárné a podporující harmonický život. Je to zvládnutelné pro každého, kdo se pro změnu rozhodne, je trpělivý a důsledný.

Vnitřní žena – vnitřní muž, jin - jang,
 proč mají být v harmonii?
Protože je to základ souladu, který chceme pociťovat jako
klid v sobě,
v osobních vztazích
i ve společnosti.

Řešení je v nás. V každém člověku je ženská a mužská energie, jin a jang nebo také vnitřní žena a muž. Tyto energie reagují na prožitky v minulých inkarnacích. Ty sice byly přínosné na poznání, ale bolestné citově, emočně i fyzicky. Jejich otisk si nese duše, která je promítla do ženské a mužské energie v člověku.

Přenáší je do dalších inkarnací tak dlouho, dokud nejsou člověkem poznány, přijaty a harmonizovány s životní energií, neboť energii lze pouze vědomě přeměnit. Sama se nikam nevytratí (zákon zachování energie).
Čas tedy rány nezahojí, pouze je přesune do podvědomí.

Chcete-li se sami cítit lépe, chcete-li šťastnější partnerské vztahy,

chcete-li předat dětem vyléčenou rodovou linii a konečně,

chcete-li spoluvytvářet šťastný nový věk lidstva, pak je třeba

vyléčit vnitřní ženu, vnitřního muže a začít prožívat plnou sebeúctu
(v souladu s vesmírnými zákony).

K tomu, abyste byli v harmonii se sebou samým, s vesmírnými zákony i se současnými energiemi Planety Země a případně, pak také vstoupili do páté dimenze společně s Planetou Zemí,  nepotřebujete nutně  mít vedle sebe fyzického(kou) partnera/partnerku.

Bez čeho se však neobejdete je  zharmonizovaná ženská a mužská energie v sobě sama.
Jinak řečeno, na cestu ke Světlu potřebujete, aby se vnitřní žena a vnitřní muž podporovali.

Každý, kdo v sobě harmonizuje ženskou a mužskou energii, pomáhá tím zkvalitnit život sobě a svým blízkým, neboť oni jeho energie vnímají a reagují na ně. Má to však mnohem větší dosah. Pomáhá (i zpětně) v rodové linii a také napomáhá harmonizovat ženskou a mužskou energii v kolektivním vědomí, společnému pro všechny lidi na Zemi.  Tím se jedinec spolupodílí na vytváření lepší budoucnosti pro celek.

VŠE  POCHOPENÉ  A  ZAŽITÉ  BUDETE   UMĚT  

PRAKTIKOVAT   VE  SVÉM  ŽIVOTĚ.

Co vás čeká:

  • léčení energetických bloků a zátěží z minulosti (na toto reagují ženská a mužské energie, energetická centra - čakry, duše i DNA)
  • pochopení současnosti, informace o novém řádu nového věku, který již probíhá. Pochopíte své nové možnosti na cestě k pravdě, lásce a Bohu
  • Uvědomíte si přežité, omezující, mýty, vzorce a pravidla. A nejen to, pomohu vám s energetickou očistou a dostanete praktické metody, jak se s nimi v běžném životě vypořádat
  • energetické propojení s Prvotním zdrojem všeho bytí - tj. s nehodnotící, naprosto čistou láskou, bezpolaritní energií (metoda, kterou zvládnete i sami)
  • energetické propojení s Planetou Zemí - nositelkou nehodnotící lásky v hmotném světě (metoda, kterou zvládnete i sami)
  • získáte ještě kvalitnější napojení na Prvotní zdroj všeho bytí a budete umět více jeho energie nehodnotící lásky, která je zároveň energií životní, přijímat a předávat ji předávat rukama pro harmonizaci (léčení) sebe i druhých. Tento systém je známý jako Reiki. Dostanete pravdivé informace (o Reiki se šíří mnoho nepravd) a zasvěcení. Reiki také budete umět používat sami
  • budu přijímat pro vás poselství
  • meditace
  • pracuji v přítomném okamžiku
  • metody dostanete v písemném manuálu (v elektronické formě v PDF)

Seminář je vhodný pro jednotlivce i pro páry.

Můžete si vzít s sebou svůj krystal křišťálu, pokud s krystaly pracujete.
Krystaly křišťálu fungují jako databanka. Ukládají do sebe informace, pokud je k tomu vyzvete. Pak nejen písemný manuál, ale i energie vyřčených slov, meditací a pomoci jemnohmotných průvodců, vám budou k dispozici každý den. Kdykoliv v meditaci nebo ve spánku se na ně můžete napojit. Lépe se vám bude vše poznané uvádět v život :-).


Organizace kurzu a cena:

Kurz je členěn do tří víkendů. Časový rozestup vám umožní zažití poznaného a tím lepší připravenost přijmout další posun na vaší cestě.

Data konání: 6. - 7. dubna, 13. - 14. dubna a 20. - 21. dubna 2024

Místo konání: Studio Ivy Kukačkové, Zeyerova 718/38, Ústí nad Labem - Střekov.
V ulici je bezplatné parkování.
Mapa a dopravní spojení ZDE
Čas: sobota: 10 - 18 hod., neděle 9 - 16 hod.
V poledne bude hodinová přestávka na oběd. V blízkosti je restaurace, avšak doporučuji lehčí jídlo sebou. U mne dostanete čaj a kávu. Budete mít možnost ohřát si jídlo na indukční ploténce.
Vezměte si sebou přezuvky.

Cena za tři víkendy: 6.600 Kč

Přihláška je platná po zaplacení zálohy 1.600 Kč. Doplatek je splatný nejpozději v den zahájení kurzu.
Platbu si můžete rozdělit na splátky. Po zaplacení zálohy dostanete fakturu na doplatek a ten můžete splácet v libovolných částkách i časových intervalech pouze s tím, aby bylo splněno to, co je výše uvedeno, že celý doplatek bude uhrazen nejpozději v den zahájení kurzu.

Po domluvě (dodání fakturačních údajů) vystavím doklad, který můžete použít jako nákladovou položku do vašeho účetnictví.

Reference z podobných kurzů:

Jsem Ivy žačka. Ivča mě seznámila s mojí Duší a ukázala mi Cestu🙂 Pod jejím vedením a s využitím toho, co mne učí, jsem, vyléčila můj velmi nemocný partnerský vztah. Metody, které mě naučila jsou mým prvnim rituálem hned po probuzení a posledním před usnutim. Můj klid vnímají intenzivně všichni kolem mě a je mi ctí mnohým přispět ke zvládnutí této situace (karanténa v období koronaviru, pozn. Ivy K.). Ivi, nejen za mě, ale za všechny, kterým díky Tobě mohu pomoci DÍK

Bc. Olga Wiesnerovámajielka obchodu se zdravotními potřebami

Ivuško, chci Ti moc poděkovat za kurz " Klíče k životu" . Je super s Tvojí pomocí na sobě pracovat , díky kurzu chápu spoustu situací, které se mi v životě dějí a učím se nahlížet na ně jako na proces vývoje sebe sama. :-) Iva nás učí, jak nacítit duši, jak posvítit na cestu životem, abychom poznali sami sebe a v duši si vytvořili nebe a když to pochopíš život tě pak vede..... :-)

Ivě s láskou Jana Neu

Ahoj Ivi, musim se pochlubit, jak se mi povedlo se porovnat se svým strachem. Stále se stupňovaly mé obavy jezdit služebním autem. Rozhodla jsem se, že tě poprosim o terapii. Ale ještě jsem si chtěla naposledy zkusit pomoci sama. Vzdyť jsi nás to vše naučila. Spojila jsem se z dušičkou a poprosila ji, aby mi ten strach ukázala. Ještě jsem pomyslela na to, že jsem ráda, že o něm vím. Pak už jsem nestihla nic. Najednou jsem cítila tak veliký strach a tak jsem mu podlehla, až jsem vykřila. Po výkřiku byl strach pryč. Cítila jsem klid. Včera jsem bez problémů nastoupila do služ.auta a odjela celou jízdu v úplném klidu. Moc Ti děkuji za to, že jsi mne naučila být tvůrcem. (kurz poCHOP svůj ŽIVOT - pozn. Ivy Kukačkové). Objimám

Iveta BukvicováPečovatelka o mentálně postižené

Pěkný večer, Ivo. Chtěl bych ti ze srdce moc a moc poděkovat za odblokování a za vše, co jsem se naučil a tvém kurzu "poCHOP svůj život" a semináři "Rozvíjím se". Poznal jsem spoustu super lidiček s podobnými problémy, které mě trápily a nevěděl jsem, co si počít. Měl jsem nízké sebevědomí, pocity, že nic neumím a nic nezvládnu. Po tvé terapii se začalo k mému úžasu vše měnit. Dnes vím, že není nic, co by bylo nemožné. Zvládám mnoho věcí, o kterých jsem si myslel, že nikdy nemůžu dát. Je mi fajn. Nedá se to slovy popsat. Zjistil jsem, že život je hrozně fajn a má mnoho nevídaných možností, které má každý člověk, když chce. Za vše moc děkuji a na další rozvoj se těší

Marek Vaňátkotechnik

Další reference naleznete ZDE

Přihláška:

Přihláška je platná po zaplacení zálohy 1.600 Kč. Pokyny k platbě obdržíte po odeslání přihlášky na uvedený email. Doplatek je splatný nejpozději v den zahájení kurzu.

V případě dotazu mě neváhejte kontaktovat.