Sebeúcta, zdravá sebeláska, harmonie ženské
a mužské energie


seminář o třech víkendech.


Cesta ke světlu

Vyjadřujete si dostatečnou úctu, dáváte si péči, jste k sobě laskaví a podporujete se?

Jak to poznáte?
Jednoduše podle toho, jak se k vám chová vaše okolí. Reakce druhých lidí na nás jsou dokonalým odrazem toho, co podvědomě cítí z našeho energetického pole. Tím jsou darem, protože naše stíny uložené v podvědomí se tím dostávají na vědomou úroveň a tam už s nimi můžeme pracovat, nepotřebné přeměnit na energie životadárné a harmonický život podporující.

Vnitřní žena – vnitřní muž. Proč mají být v harmonii?
Protože je to základ souladu, který chceme pociťovat jako
klid v sobě,
ve vztazích
i ve společnosti.

Řešení je v nás. V každém člověku je ženská a mužská energie, jin a jang nebo také vnitřní žena a muž. Tyto energie reagují na prožitky v minulých inkarnacích, které byly přínosné na poznání, ale bolestné citově, emočně i fyzicky. Tato zranění si nese ženská i mužská energie v člověku.

Energii lze pouze vědomě přeměnit, sama se nikam nevytratí (zákon zachování energie). Čas tedy rány nezahojí, jen uloží do podvědomí. Podvědomí ovlivňuje jednání člověka z 97%!

Chcete-li se sami cítit lépe, chcete-li šťastnější partnerské vztahy,

chcete-li předat dětem klidnější rodovou linii a konečně,

chcete-li žít šťastný nový věk lidstva, pak je třeba

vyléčit vnitřní ženu, vnitřního muže a prožívat sebeúctu a božskou sebelásku.

Každý, kdo v sobě harmonizuje ženskou a mužskou energii, pomáhá tím zkvalitnit život sobě a svým blízkým, neboť oni jeho energie vnímají a reagují na ně. Má to však mnohem větší dosah. Pomáhá i zpětně v rodové linii a také pomáhá harmonizovat ženskou a mužskou energii v kolektivním vědomí, společnému pro všechny lidi na Zemi.  Tím se jedinec spolupodílí na vytváření lepší budoucnosti pro lidstvo.

VŠE   NAUČENÉ  BUDETE   UMĚT   PRAKTIKOVAT   I   SAMI   DOMA.

Zde na kurzu budete mít moji energetickou podporu a pomoc vycházející mých mnohaletých zkušeností lektorských, terapeutických i osobních, přínosem je i síla kolektivu.

 

Vezměte si sebou svůj krystal křišťálu.
Krystaly křišťálu fungují jako databanka. Ukládají do sebe informace, pokud se k tomu vyzvou. Pak nejen písemný manuál, ale i energie vyřčených slov, meditací a pomoci jemnohmotných průvodců, vám budou k dispozici každý den. Kdykoliv v meditaci nebo ve spánku si je můžete z krystalu "stáhnout". Lépe se vám bude vše poznané uvádět v život :-).

 

Kurz je vhodný pro jednotlivce i pro páry.

Organizace kurzu a cena:

Kurz je členěn do tří víkendů. Časový rozestup vám umožní zažití poznaného a tím lepší připravenost přijmout další posun na vaší cestě.

Data konání:  2. - 3. dubna, 9. - 10. dubna a 30. dubna - 1. května 2022

Místo konání: Studio Ivy Kukačkové, Zeyerova 718/38, Ústí nad Labem - Střekov.
V ulici je bezplatné parkování.
Mapa a dopravní spojení ZDE
Čas: sobota: 10 - 18 hod., neděle 9 - 16 hod.
V poledne bude hodinová přestávka na oběd. V blízkosti je restaurace, avšak doporučuji lehčí jídlo sebou. U mne dostanete čaj a kávu. Budete mít možnost ohřát si jídlo na indukční ploténce.
Vezměte si sebou přezuvky.

Cena za tři víkendy: 6.000 Kč

Přihláška je platná po zaplacení zálohy 2.000 Kč. Doplatek je splatný nejpozději v den zahájení kurzu.

Pokud se nebudete moci zúčastnit z důvodu izolace Covid onemocnění nebo z důvodu karantény, zálohu vám vrátím. Zálohu vrátím i v případě, že se kurz nebude moci uskutečnit z důvodu vládního nařízení a nebude vám vyhovovat náhradní termín.

Tento kurz je novinka, přikládám reference z podobných kurzů:

Jsem Ivy žačka. Ivča mě seznámila s mojí Duší a ukázala mi Cestu🙂 Pod jejím vedením a s využitím toho, co mne učí, jsem, vyléčila můj velmi nemocný partnerský vztah. Metody, které mě naučila jsou mým prvnim rituálem hned po probuzení a posledním před usnutim. Můj klid vnímají intenzivně všichni kolem mě a je mi ctí mnohým přispět ke zvládnutí této situace (karanténa v období koronaviru, pozn. Ivy K.). Ivi, nejen za mě, ale za všechny, kterým díky Tobě mohu pomoci DÍK

Bc. Olga Wiesnerovámajielka obchodu se zdravotními potřebami

Ivuško, chci Ti moc poděkovat za kurz " Klíče k životu" . Je super s Tvojí pomocí na sobě pracovat , díky kurzu chápu spoustu situací, které se mi v životě dějí a učím se nahlížet na ně jako na proces vývoje sebe sama. :-) Iva nás učí, jak nacítit duši, jak posvítit na cestu životem, abychom poznali sami sebe a v duši si vytvořili nebe a když to pochopíš život tě pak vede..... :-)

Ivě s láskou Jana Neu

Ahoj Ivi, musim se pochlubit, jak se mi povedlo se porovnat se svým strachem. Stále se stupňovaly mé obavy jezdit služebním autem. Rozhodla jsem se, že tě poprosim o terapii. Ale ještě jsem si chtěla naposledy zkusit pomoci sama. Vzdyť jsi nás to vše naučila. Spojila jsem se z dušičkou a poprosila ji, aby mi ten strach ukázala. Ještě jsem pomyslela na to, že jsem ráda, že o něm vím. Pak už jsem nestihla nic. Najednou jsem cítila tak veliký strach a tak jsem mu podlehla, až jsem vykřila. Po výkřiku byl strach pryč. Cítila jsem klid. Včera jsem bez problémů nastoupila do služ.auta a odjela celou jízdu v úplném klidu. Moc Ti děkuji za to, že jsi mne naučila být tvůrcem. (kurz poCHOP svůj ŽIVOT - pozn. Ivy Kukačkové). Objimám

Iveta BukvicováPečovatelka o mentálně postižené

Pěkný večer, Ivo. Chtěl bych ti ze srdce moc a moc poděkovat za odblokování a za vše, co jsem se naučil a tvém kurzu "poCHOP svůj život" a semináři "Rozvíjím se". Poznal jsem spoustu super lidiček s podobnými problémy, které mě trápily a nevěděl jsem, co si počít. Měl jsem nízké sebevědomí, pocity, že nic neumím a nic nezvládnu. Po tvé terapii se začalo k mému úžasu vše měnit. Dnes vím, že není nic, co by bylo nemožné. Zvládám mnoho věcí, o kterých jsem si myslel, že nikdy nemůžu dát. Je mi fajn. Nedá se to slovy popsat. Zjistil jsem, že život je hrozně fajn a má mnoho nevídaných možností, které má každý člověk, když chce. Za vše moc děkuji a na další rozvoj se těší

Marek Vaňátkotechnik

Další reference naleznete ZDE

Přihláška:

Přihláška je platná po zaplacení zálohy 2.000 Kč. Pokyny k platbě obdržíte po odeslání přihlášky na uvedený email. Doplatek je splatný nejpozději v den zahájení kurzu.

Pokud se nebudete moci zúčastnit z důvodu izolace Covid onemocnění nebo z důvodu karantény, zálohu vám vrátím. Zálohu vrátím i v případě, že se kurz nebude moci uskutečnit z důvodu vládního nařízení a nebude vám vyhovovat náhradní termín.

V případě dotazu mě neváhejte kontaktovat.